Deporticket, entries for sport events
EN
English
Español
Português
Deutsch
Euskara
Català
Italiano
Entries
Contact us
JUDEX BTT 2020 MERIDA 2ª jornada
Categoría
General
General Masculina
General Femenina
ALEVIN
ALEVIN FEM.
CADETE
CADETE FEM
INFANTIL
INFANTIL FEM.
JUNIOR
PRINCIPIANTE
PRINCIPIANTE FEM.
PROMESA
PROMESA FEM.
1
2
Pos Gen
Dorsal
Nombre
Apellidos
Sexo
Categoria
TiempoOficial
Vuelta
1
3
ALEJANDRO
MURILLO MURILLO
H
95
JUNIOR
1
00:30:33
1
Lap10
1
20
MARIA REYES
MURILLO NOGALES
M
25
CADETE FEM
1
00:24:57
1
Lap7
1
29
PABLO
LOSPITAO GONZALEZ
H
78
CADETE
2
00:26:43
1
Lap9
1
61
CLAUDIA
HERNANDEZ RINCON
M
20
INFANTIL FEM.
1
00:21:56
1
Lap6
1
89
DAVID
VIZCAINO BAUTISTA
H
58
INFANTIL
2
00:19:39
1
Lap7
1
103
EVA
HIDALGO DELGADO
M
17
ALEVIN FEM.
1
00:11:57
1
Lap3
1
108
ALVARO
DOMINGUEZ GOMEZ
H
42
ALEVIN
1
00:09:06
1
Lap3
1
134
LAURA
PEREZ LECHON
M
7
PRINCIPIANTE FEM.
1
00:02:10
1
Lap1
1
153
SAMUEL
MUÑOZ YUSTAS
H
22
PRINCIPIANTE
1
00:02:02
1
Lap1
1
170
VALERIA
TEJADA VELASCO
M
1
PROMESA FEM.
1
00:01:22
1
Lap1
1
179
PABLO
BLAZQUEZ MARCOS
H
1
PROMESA
1
00:01:08
1
Lap1
2
8
GABRIEL
LOZANO GARCIA
H
96
JUNIOR
2
00:31:05
2
Lap10
2
42
MANUEL
VENTURA BARANCO
H
80
CADETE
4
00:26:51
2
Lap9
2
63
MARIA
DEL POZO ROSA
M
21
INFANTIL FEM.
2
00:22:35
2
Lap6
2
68
RAUL
MARTIN GAMONALES
H
62
INFANTIL
6
00:20:47
2
Lap7
2
100
CARLA
TEJADA VELASCO
M
18
ALEVIN FEM.
2
00:13:53
2
Lap3
2
104
MIGUEL ANGEL
GOMEZ CALVENTE
H
42
ALEVIN
1
00:09:06
2
Lap3
2
136
DANIELA
ROMERO MORENO
M
8
PRINCIPIANTE FEM.
2
00:02:16
2
Lap1
2
155
AITOR
SANCHEZ VILLALBA
H
24
PRINCIPIANTE
2
00:02:17
2
Lap1
2
174
LUISA
ACEVEDO DOMINGUEZ
M
2
PROMESA FEM.
2
00:01:33
2
Lap1
2
192
ALEXIS
BUENADICHA COBOS
H
1
PROMESA
1
00:01:08
2
Lap1
3
7
DAVID
OSMA LOPEZ
H
99
JUNIOR
5
00:32:27
3
Lap10
3
39
JAVIER
BENITEZ GUTIERREZ
H
81
CADETE
5
00:26:56
3
Lap9
3
60
PAULA
GIL GOMEZ
M
22
INFANTIL FEM.
3
00:23:06
3
Lap6
3
67
PABLO
LENO RODRIGUEZ
H
64
INFANTIL
8
00:21:28
3
Lap7
3
101
CARMEN
GONZALEZ VILLALBA
M
19
ALEVIN FEM.
3
00:14:38
3
Lap3
3
107
SERGIO
MARTIN GAMONALES
H
44
ALEVIN
3
00:09:14
3
Lap3
3
133
ANA
LOSPITAO GONZALEZ
M
10
PRINCIPIANTE FEM.
3
00:02:28
3
Lap1
3
146
RICARDO
CURIEL SALOR
H
25
PRINCIPIANTE
3
00:02:18
3
Lap1
3
168
HELENA
FERNANDEZ MANZANO
M
3
PROMESA FEM.
3
00:01:34
3
Lap1
3
180
ALEJANDRO
CRUZ MARTIN
H
3
PROMESA
3
00:01:09
3
Lap1
4
9
JONATHAN
ZAMBRANO RODRIGUEZ
H
100
JUNIOR
6
00:33:02
4
Lap10
4
27
IKER
PEREZ LUCAS
H
83
CADETE
7
00:27:11
4
Lap9
4
62
PAULA
PORRAS GARCIA
M
23
INFANTIL FEM.
4
00:24:26
4
Lap6
4
84
ADRIAN
BENITEZ RODRIGUEZ
H
65
INFANTIL
9
00:21:49
4
Lap7
4
115
HUGO
HERNANDEZ RINCON
H
45
ALEVIN
4
00:09:17
4
Lap3
4
130
MARIA
CERCAS BARRADO
M
11
PRINCIPIANTE FEM.
4
00:02:31
4
Lap1
4
140
ALVARO
SANCHEZ ROMERO
H
26
PRINCIPIANTE
4
00:02:22
4
Lap1
4
171
NORA
PEREZ LECHON
M
4
PROMESA FEM.
4
00:01:36
4
Lap1
4
199
MARCOS
MURILLO GONZALEZ
H
4
PROMESA
4
00:01:12
4
Lap1
5
5
MIGUEL
GARCIA CACERES
H
97
JUNIOR
3
00:31:39
5
Lap9
5
25
IKER
MARTIN SAN FACUNDO
H
84
CADETE
8
00:27:12
5
Lap9
5
64
IRENE
SANABRIA GALVEZ
M
24
INFANTIL FEM.
5
00:24:30
5
Lap6
5
66
ALVARO
JORDAN CALLE
H
69
INFANTIL
13
00:22:14
5
Lap7
5
110
PABLO
CERCAS BARRADO
H
46
ALEVIN
5
00:09:59
5
Lap3
5
135
ELENA
MARTINEZ CARRION
M
12
PRINCIPIANTE FEM.
5
00:02:41
5
Lap1
5
144
DARIO
BARROSO AMIGO
H
27
PRINCIPIANTE
5
00:02:31
5
Lap1
5
172
JANA
RIOLOBOS CASTAÑEDA
M
5
PROMESA FEM.
5
00:01:37
5
Lap1
5
194
ALEJANDRO
BENITEZ RODRIGUEZ
H
5
PROMESA
5
00:01:14
5
Lap1
6
6
MANUEL
LOPEZ VILLALBA
H
98
JUNIOR
4
00:32:06
6
Lap9
6
38
PABLO
ANTUNEZ ROMERO
H
85
CADETE
9
00:27:15
6
Lap9
6
87
JAIME
SANCHEZ ORTIZ
H
72
INFANTIL
16
00:22:29
6
Lap7
6
119
FERNANDO
ZOILO MARTINEZ
H
47
ALEVIN
6
00:10:22
6
Lap3
6
132
CAROLINA
MARTIN SAN FACUNDO
M
13
PRINCIPIANTE FEM.
6
00:03:03
6
Lap1
6
159
ANTONIO
GONZALEZ MURILLO
H
28
PRINCIPIANTE
6
00:02:37
6
Lap1
6
173
BLANCA
SANCHEZ BARROSO
M
6
PROMESA FEM.
6
00:02:09
6
Lap1
6
193
JOSE MANUEL
BENITEZ FERNANDEZ
H
6
PROMESA
6
00:01:16
6
Lap1
7
36
RUBEN
MARIN SILVA
H
90
CADETE
14
00:28:41
7
Lap9
7
70
JULIO
MENDEZ BODEGO
H
73
INFANTIL
17
00:22:37
7
Lap7
7
113
JUAN ANTONIO
LOSPITAO GONZALEZ
H
47
ALEVIN
6
00:10:22
7
Lap3
7
138
ANDREA
BENITEZ RODRIGUEZ
M
14
PRINCIPIANTE FEM.
7
00:03:06
7
Lap1
7
143
PABLO
MACARRILLA ALONSO
H
28
PRINCIPIANTE
6
00:02:37
7
Lap1
7
169
CANDELA
PANIAGUA RODRIGUEZ
M
9
PROMESA FEM.
7
00:02:22
7
Lap1
7
196
JOSE CARLOS
AGUDO GARRIDO
H
7
PROMESA
7
00:01:17
7
Lap1
8
22
SAMUEL
CORRIONERO FERNANDEZ
H
92
CADETE
16
00:29:21
8
Lap9
8
72
DANIEL
MELO BERNAL
H
74
INFANTIL
18
00:22:57
8
Lap7
8
118
LUIS
RUIZ MAZQUIARAN
H
49
ALEVIN
8
00:10:42
8
Lap3
8
131
ADRIANA
SANCHEZ TIRADO
M
15
PRINCIPIANTE FEM.
8
00:03:08
8
Lap1
8
141
ALEJANDRO
BRAVO ARIAS
H
30
PRINCIPIANTE
8
00:02:47
8
Lap1
8
175
PABLO
RIVERA CARRANCO
H
8
PROMESA
8
00:01:19
8
Lap1
9
32
ANGEL MARIA
CARRETERO BERMEJO
H
93
CADETE
17
00:29:26
9
Lap9
9
91
OSCAR
GAITAN MORDILLO
H
75
INFANTIL
19
00:23:08
9
Lap7
9
112
JAVIER
IÑIGO FERNANDEZ
H
50
ALEVIN
9
00:10:54
9
Lap3
9
137
ISABEL
BERMEJO COBOS
M
16
PRINCIPIANTE FEM.
9
00:03:34
9
Lap1
9
145
HUGO
GARCIA GARCIA
H
31
PRINCIPIANTE
9
00:02:51
9
Lap1
9
177
CARLOS
MARQUES TORIBIO
H
9
PROMESA
9
00:01:22
9
Lap1
10
23
RAUL
MUNICIO COTRINA
H
78
CADETE
2
00:26:43
10
Lap8
10
74
CARLOS
GAITAN MORDILLO
H
59
INFANTIL
3
00:20:34
10
Lap6
10
105
NOAH
MARTINEZ HORMIGO
H
51
ALEVIN
10
00:11:13
10
Lap3
10
142
SERGIO
LENO RODRIGUEZ
H
31
PRINCIPIANTE
9
00:02:51
10
Lap1
10
176
LUCAS
DE ARRIBA MUÑOZ
H
10
PROMESA
10
00:01:25
10
Lap1
11
43
MANUEL
OSUNA VILA
H
86
CADETE
10
00:27:39
11
Lap8
11
85
FRANCISCO JAVIER
FERNANDEZ NOGALES
H
60
INFANTIL
4
00:20:37
11
Lap6
11
111
DIEGO
HERNANDEZ MARTIN
H
52
ALEVIN
11
00:11:45
11
Lap3
11
149
AITOR
MORUNO ALVAREZ
H
33
PRINCIPIANTE
11
00:02:57
11
Lap1
11
189
ALEX
MUÑOZ JABON
H
11
PROMESA
11
00:01:29
11
Lap1
12
44
ALEJANDRO
SENDIN GARCIA
H
87
CADETE
11
00:27:56
12
Lap8
12
75
DAVID MANUEL
MARTIN MARCOS
H
61
INFANTIL
5
00:20:44
12
Lap6
12
106
ASIER
GIL GOMEZ
H
53
ALEVIN
12
00:11:58
12
Lap3
12
150
MARIO
SANCHEZ BARROSO
H
34
PRINCIPIANTE
12
00:03:06
12
Lap1
12
178
SERGIO
GONZALEZ RODRIGUEZ
H
12
PROMESA
12
00:01:31
12
Lap1
13
37
CARLOS
PIEDROLA CARVAJAL
H
91
CADETE
15
00:28:51
13
Lap8
13
73
ALBERTO
CASELLES PRIETO
H
63
INFANTIL
7
00:21:26
13
Lap6
13
109
SERGIO
IÑIGO BENITO
H
54
ALEVIN
13
00:12:46
13
Lap3
13
158
IKER
CARMONA DELGADO
H
35
PRINCIPIANTE
13
00:03:07
13
Lap1
13
181
ALVARO
ORTIZ BARROSO
H
13
PROMESA
13
00:01:33
13
Lap1
14
35
JAVIER
GARCIA GOMEZ
H
94
CADETE
18
00:29:54
14
Lap8
14
80
MARIO
BERMEJO COBOS
H
65
INFANTIL
9
00:21:49
14
Lap6
14
117
JAVIER
BENITEZ FERNANDEZ
H
55
ALEVIN
14
00:14:07
14
Lap3
14
160
ALEX
PANIAGUA RODRIGUEZ
H
36
PRINCIPIANTE
14
00:03:11
14
Lap1